| Jouliete a întrebat:

Am un PC Mac OS X versiunea 10.5.8 si nu stiu cum il pot imbunatatii fiindca nu pot downloada nimic fiindca daca o fac, degeaba, caci nu ma lasa sa deschid continutul si imi apare pe el un cerc taiat, am incercat sa iau si Adobe Flash Player si vad ca nu merge nimic, nici videoclipurile de pe siteuri nu se mai deschid, stie careva cum l-as putea face sa mearga?

1 răspuns:
| peperonies a răspuns:

Flash playeru nu mai e suportat de cativa ani. html5 e pe val acum.