| ProAnorexia a întrebat:

Nu merge sa vad videoclipurile pe youtube si nu-mi arata bine pagina nici pe facebook, nici pe hi5.Am dezinstalat si am instalat din nou atat Mozilla, cat si Adobe Flash Player. Ce ar putea avea? Funda!happy

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Incearca alt browser. Daca nu merge, repune windows-ul. Daca nu merge nici asa, ti sa defectat placa video.

| sushi16 a răspuns:

Poate ti-e invechit Mosilla sau Adobe Flash Player sau probabil e ceva la placa grafica. Sper ca te-am ajutat big grin

| AnonymousOfficial a răspuns:

Nui Buna Placa Video Sau trebuie Sa instalezi Adobe Flash Player