| PyScHoTeLRoOz a întrebat:

Buna am un peruss si nu stiu ce e. fata sau baiat:((? http://www.facebook.com/......media/set/ uitati aici:(

Răspuns Câştigător
| ChristinneVonD a răspuns:

Uita-te la narile lui/ei. Daca sunt albastre inchis e baiat, daca sunt roze sau culoarea pielii, este fata. Chestia cu ala mai mare ala mai mic, e o aberatie. Eu am avut pereche si femela era mai mare decat masculul. Apropo, linkul nu se deschidebig grin

1 răspuns:
| DyDy0503 a răspuns:

Buna happy...Cred ca te pot ajuta eu caci am si eu 2 perusi... daca perucul tau e mai mucut inseamna ca e fata, iar daca e mai mare este baiat happy. Sper ca te-am ajutat :*