| Rallu001 a întrebat:

am un proiect la TIC legat de programe de editat poze, imi puteti spune ..cat mai multe? pentru schimbarea fundalului, luminozitate, adaugare clip-art, rama..etc etc, am nevoie de tot felul de programe, va rog mult, astept daca se poate chiar link-ul de download! :*:*:*:*:*:*

3 răspunsuri:
| buzucan a răspuns:

Http://programdemodificatpoze.com/ uite aici cateva programe mai usurele decat photoshop...

Răspuns utilizator avertizat
| SASteve a răspuns:

Photoshop, program universal pentru editat poze. Poti cauta tutoriale pe net sau intra pe http://creativemonkeyz.com/ si vezi acolo ca au tutoriale.