| Deeeede a întrebat:

am un Samsung Gio gt-s5660 si pozele pe care le fac cu el nu sunt deloc clare sad au purici... si nici nu are nici blitz [ sau nu e activat laughing) ] cine imi spune cum sa imi activez blitz-ul si cum sa fac sa fie pozele mai clare? Dau funda :*...

1 răspuns:
| cornelia29193 a răspuns:

Telefonul nu are blit! deci nu ai cum sa il activezi. iar pozele mai clare nu poti sa le faci pentru ca acea camera are undeva la 3...3.15 MP. e foarte slaba. daca vrei sa ai blit si poze mai clare i-ati alt telefon sau mai bine o camera foto big grin