| anonim_4396 a întrebat:

am un samsung s plus si cand scriu mesaj mai mult imi scrie se transforma in mesaj multimedia. ce sa ii fac sa nu imi mai scrie asa, am umblat la setari dar tot degeaba... ajutati-ma voi daca stiti. va rog...

3 răspunsuri:
| andreepetpu a răspuns:

Nu ai scris in categoria potrivita straight face

nu o sa primesti raspuns, pentru ca multi ca tine uita regulile de pe TPU!

RUSINE!

| andreepetpu a răspuns:

Nu de asta.Scrie in regulament.Nu am vrut sa sune cu rautate.Nu e bine.Deja pun foarte multi care le pun oriunde vor.Credeam ca stiai din moment ce ai atatea funde.

| andreepetpu a răspuns:

Vai doamne! Nu-i nimic! Si eu am pus prima oara, dar s-au luat cei mai mari decat mine si au zis ca-mi inchid contul.de asta am sarit la tine eu care-s mai mica, pnt ca nu vreau sa-ti suspendeze contul. La multi ani!