| xMaTrIxX a întrebat:

Am si eu un telefon Samsung Galaxy Ace Duos. Imi puteti spune daca merge sa trimit mai mult de 3 sms.uri. Cand scriu un sms mai lung de 3 sms.uri imi spune ca se transforma in mesaj multimedia. Pot sa fac ceva sa trimit mai mult de 3 sms.uri?

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca aplicatia asta:
http://www.go4it.ro/......-10525639/
E si gratis, si ar trebui sa-ti poata permite lungimea mesajelor. Daca nu merge, cauta prin setari lungimea mesajelor permisa si incearca sa setezi de-acolo.

| Hirom a răspuns:

Se intamplawinking si mie mi s-a intamplatwinking
Incearca aplicatii pentru mesaje pe google play si poti cauta si in setariwinking