| Azazaa a întrebat:

am un telefon nokia 5228 am net de la frog dar nu merge sa vizualizez clipurile dp youtube straight face si nici un alt clip. ce ziceti ce pot face sau ce program pot downloada pentru a merge thinking Help me plss!

Fundita!
:X

1 răspuns:
| balex96 a răspuns:

Salut! nu conteaza ce telefon ai eu am un Samsung star2 si am tot cartele frog... dar aceeasi problema nu pot vedea videoclipuri nu e din vina telefonului e de la cartela au un semnal slab. Incearca prin Vodafone sau Orange, poate merge si prin cartele cosmote nu frog.