| MaddieR a întrebat:

Cum pot bloca un nr care ma suna? am telefon nokia 5228 plss.

1 răspuns:
| iRock a răspuns:

Buna maddieR! Suni la operatorul tau si ii spui ca te hartuieste un tip/tipa cu nr de tel (alea care te tot suna pe tine) si ei il vor telefona inapoi si il/o vor anunta ca daca continua sa te sune va fi dat/data in judecata ceea ce se va si intampla.
sau ei pot sa ii blocheze definitiv accesul catre nr tau de telefon.

Atlfel nu ai cum, doar daca ai avea telefon cu platforma symbian pentru ca sunt anumite programe care respinge automat apelurile selecate de tine.O zi frumoasa!