| Sophiie a întrebat:

Buna am un telefon si nu a fost al meu pana acum. SI acum am bagat cartela mea in telefon si imi cere Cod de restrictionare. Ce este codul de restrictionare? Adica ce cod pot baga ca sa mearga telefonul?
FUNDA!

2 răspunsuri:
| AnyAnA99 a răspuns:

Pai ar trebui sa il intrebi pe cel de la care ai luat telefonul care este acel cod.Altfel nu ai cum sa stii.happy

| Azurry a răspuns:

Sunt nişte coduri diferite pentru fiecare telefon (tip de telefon, ex. Nokia). Mai multe aici: http://forum.softpedia.com/lofiversion/index.php/t760774.html