| LorenaElena186 a întrebat:

Mi-am luat telefon pe abonament, de la Vodafone. Mi-a expirat abonamentul, si mi-am luat o cartela in alta retea. Acum telefonul e restrictionat si mi se cere codul de restrictionare. Ce sa fac? Va rog, ajutati-ma. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| einenebun23 a răspuns:

Trebuie sa il duci la un service de telefoane si sa ceri sa ti-l deblocheze sa fie liber in retea alta solutie nu ai. Nu te costa mult.

1 răspuns:
| 123junior a răspuns:

Du-l la un service de telefoane sa ti-l decodeze sa fie liber in toate retelele. Funda