| AlinaValentina97 a întrebat:

Am vazut ca se poarta pantofii stiletto si nu ma pot hotara daca sa imi iau si eu sau nu. Ati purtat acest gen de pantofi? Sunt comozi? Asta ma intereseaza.

3 răspunsuri:
| capricc a răspuns:

Daca materialul si calapodul sunt de calitate, da. Daca brantul e moala, da. Genul asta si in plus cu talpa confectionata manual sunt scumpicei (undeva la 100 dolari la reducere) dar ii porti cativa ani https://www.facebook.com/pantofi.stiletto.sic

| Barbu_Adita_1994 a răspuns:

Sora mea poarta acest gen de pantofi, are 3 perechi una luata saptamana aceasta si imi spune mereu ca o sa vina ziua ei sa ii iau si ei de ziua ei. Deci eu cred ca sunt comezi daca mai vrea o pereche.