| D0zzz a întrebat:

Am vazut o chitara electrica de la firma Santander. Nu prea ma pricep la calitate. Era la un pret bun, dar as avea nevoie de o parere. Se merita calitatea? happy

2 răspunsuri:
| MyaEmy a răspuns:

Avand in vedere ca era la un pret bun si tie ti-a placut nu inteleg de ce ne ceri noua parerea laughing. Pana nu cumperi n-ai de unde sa stii si pana la urma toate firmele sunt bune.Mie daca imi place ceva(care este si pret bun) il/o cumpar. Sfatul meu este sa cumperi chitara sau daca nu esti sigur poti cauta si in alta parte.
Sper ca te-am ajutat happy

| edyskrool a răspuns:

Se merita este o firma destul de buna