| Klaassy a întrebat:

am vazut un film despre o familie care s-a mutat intr-o casa unde locuise inca o familie cu o fetita rea (posedata) si au gasit jurnalu ei in dulapul in care o inchisese tatal ei. fetita era prinsa in casa ( aia posedata) si vroia sa ucida fetita care locuia cu parinti ei... CUM SE NUMESTE!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!

1 răspuns:
| Costeschi_Maria_1990 a răspuns:

L.am vazut si eu!straight face doamne dar am uitat cum se numeste!rolling on the floorstraight faceblank totalstraight face era ceva cu una daisy parca, nu?