| Mayyyyyy a întrebat:

am vrut sa pun intrebarea asta mai de mult!
ati vazut ca cei care au probleme de pe TPU, a caror le raspundem noi! cu tot felul de sfaturi! spun l; a sfarsit:dau fundita!
Ce noi ii ajutam doar pentru funda! eu nu! multi dupa ce dau sfatul sau pareri! spun:plizz fundita?, funda?, hai, fundoi? etc cum se mai zice! ce voi le dati un sfat doar pentru a primi funda? recunoaste-ti~!
eu nu dau funda prima data le ceream funda! la inceput dar acum nu, stiu ca ii ajut din placere! si nu le cer funda! daca merit primesc daca nu, nu! ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Rozette a răspuns:

Ai mare dreptate, Anyy. REcunosc ca si eu faceam asta la inceput, dar ar trebui sa imi fie rusine. Eu la intrebari scriu dau fundita doar ca sa raspunda, ca apoi sa nu aleg asa, dupa raspunsul cersetor, fiindca acela a luat de pe prima pagina un raspuns si a dat paste pe pagina. Cei care cu adevarat ajuta sunt cei care nu scriu asa la sfarsitul raspunsurilor si acre chiar iti dau niste sfaturi pe care nu le poti lua de pe net, si anume parerile personale. Ai o mare dreptate si te sustin, chiar daca aceasta este o " revelatie " si chiar daca nu!

5 răspunsuri:
| CryssCrySta a răspuns:

1.Cred ca nu prea vor comenta daca nu le dai funde.
2.Asa este corect sa primeasca cine merita si nu cred ca e nimic rau daca isi incearca norocul cine cu o simpla intrebare nu esti obligat sai dai funda.

| Lavii_3618 a răspuns:

Sunt de aceeasi parere cu tine :*

| stefy_6374 a răspuns:

Asa este!
Acest site este sa ne ajutam intre noi. Nu dam funda sa ne raspunda mai repede.

Parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ai perfecta dreapate. Daca intr-adevar vrei sa ajuti,ajuti.Dar daca o faci doar pentru a primi funda,acela nu mai e un ajutor,si in plus la ce bun sa ai cat mai multe funde? Eu nu sunt de acord cu chestiile astea mai ales cand vad"funda please?" deci ma enerveaza. Daca ai ajutat,foarte bine, dar de ce mai ceri funda, o primesti daca meriti!

| AliceWhite01 a răspuns:

Bun punct de vedere, Anyy.
Tin cu tine!thumbs up