| AnemonaP a întrebat:

Am vrut sa sterg o conversatie pe WhatsApp si din greseala am dat Arhivare conversatie. Unde pot sa o gasesc?

3 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna. Se gasesc la conversatii, adica unde sunt persoanele cu care ai vorbit. Jos apare conversatii arhivate

| AnemonaP explică (pentru LaLaura):

Nu imi apare..am si Iphone, poate este diferit.

| StoicaVladutz32 a răspuns:

Buna. Tragi cu degetul in jos. Deci sunt mesajele, apoi scrie "liste de difuzare" si "grup nou", si daca tragi in jos, o sa vezi sus ca scrie "cautare" iar mai sus scrie "mesaje arhivate", iar acolo le gasesti. Sper ca ti-am fost de folos, funda si vot?