| PupicAndreea a întrebat:

An internet pe telefon, daca intru pe un site care are virusi, iau virusi pe telefon. Scuzati categoria. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Nu.Daca iti instalezi antivirus pe telefon.Iti blocheaza accesul la site si te atentioneaza.Depinde si ce telefon ai.

| PupicAndreea explică (pentru darrio2007):

Am Samsung Galaxy s3

| darrio2007 a răspuns (pentru PupicAndreea):

Gasesti antivirus Kaspersky in Magazin Play(Google Play). Este foarte bun.

3 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Da. Dar foarte rar se gasesc site-uri infestate cu virusi pentru telefon. Iar daca ai un sistem de operare destept(smartphone), exista antivirusi foarte buni, de la Bit defender, Kaspersky, Microsoft, etc.