| Edyez a întrebat:

Buna
Are ceva daca îți cumperi cercei de pe Okazii și ii speli și dezinfectezi? Îs băiat și nu știu din ce magazin să cumpăr de prin oraș cercel tip barbell (Sibiu).

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu cred că are nimic.
Dar de ce nu încerci să cauți cercei în mall?

| Edyez explică (pentru Andreeush):

Sunt băiat și nu știu unde găsesc cercei black barbell, vreau modelul ăla nu altceva. Ideea e că nu știu și din cauză că e prima data cand vreau sa mi pun așa ceva. Și dacă nu mi place oricum îmi fac doar o gaura mica, care abia o sa se vadă și în timp se reface.

| Andreeush a răspuns (pentru Edyez):

Dă comandă pe internet atunci.

| Teo29 a răspuns:

Cauta pe net pe site-uri, sau international pe amazon, oricum va trebui sa ii lasi intr-un pahar de spirt macar 10 minute indiferent de unde ii cumperi pentru dezinfectare.