| IuliaTeodora98 a întrebat:

are ceva daca o fata isi pune mai multi cercei in urechea dreapta, si nu in cea stanga?

Răspuns Câştigător
| Ingrid16V a răspuns:

Nu are nimic...fiecare se poarta cum vreatongueDe obicei mie imi place sa fiu mai diferita, adica sa port unele lucruri pe care majoritatea nu le poartawinking

Daca tie iti place, nu conteaza parerea celorlalti!
>big grin

5 răspunsuri:
| Helvete a răspuns:

Nu, ce sa aiba?! Ce conteaza daca e urechea dreapta sau stanga? Poti sa iti pui cati vrei, unde vreiwinking.

| icegirl96 a răspuns:

Nu, eu asa stiuwinking

| 1112 a răspuns:

Fiecare isi pune dup cum ii place si dup cum ii sta bine...happy

si nu cred ca are cevatongue

| pixie_7635 a răspuns:

Nu daca tie iti place sa ai mai multi in dreapta decat in stnaga e f bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru publik ...nu are absolut nici o importanta, deoarece nu totii au spirit de observatie. inportantul este placera ta