| Elly4all a întrebat:

are cineva id lui bill kaulitz? daca da va rog puteti sa mi-l da-ti si mie?:d

31 răspunsuri:
| Insurgent a răspuns:

Nu cred ca bill kaultiz are id deoarece chiar el a spus ca e foarte ocupat si nu are twitter sau altceva de genu
:]

| Elly4all explică:

Eu nu cred ca ar avea id: (mare_fraier) nu acum pe bune am auzit ca cineva de pe acest site are id lui....plzz

| CokoStar a răspuns:

Billdevillish@yahoo.com Mi-a dat webul.

| kh1ss a răspuns:

Big_looser@yahoo.com tongue

| RamonaMn a răspuns:

Mda....si pe al Madonnei waiting

| SmileYasminutzaa a răspuns:

Bah id urile astea suunt false... id ul adevarat este kaulitz_89_bill@hotmail.com.am vazut cu adevarat:X pe webcam:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il am eu. da nu stiu daca e bun...e...bill_ich89

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

fetelor bill chiar nu are id are msn da chiar nu-i asa de prost sal dea la toti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un id de a lui bill unele dintre prietenele mele spun ca lau vazut prin web si cica ca bill are si mess si msn daca vreti id lui bill kaulitz de la tokio hotel baga-ti id asta : claudia. fame4ever

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il am, Sh o data l-am bagat sh am crezut ca nu merge, i-am dat dellete si nu l-am bagat la igg atunci a intrat sh m-a bagat la el in lista va spun adevarul kisskisskisskiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il am eu daca vrei contacteazama la sweetgirl_4u13

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna eu am id lui Bill Kaulitz...kaulitzbill37.asta e id lui Bill kaulitz:happyhappyhappy
Papawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mdahtongue daca nici tu nu l-ai putut afla.atunci cum crezi ca noi l-am avea? Heloo daca ai fi asa interesata de ei te-ai documenta cum am facut eu ce-i asa de greu sa intrii pe youtube Insusi Bill a spus ca nu are facebook si nici alte surse intr-un interviu Get a life! in locul tau nu as posta asa prostii pe net la cate face disperate are poate ca de n-ar fi atatea disparate am avea intr-adevar id'ul lui Bill. dar nu este posibil pentru ca pe net sunt postate mai mult de 60 de id'uri ale sale oh go on.lasatio balta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

uitati ce'a mai lunga lista de id-uri si ramaneti masca unu` trebuie sa fie bun

bill_tokio_hotel
Bill Kaulitz
billme89_kaulitz

lunatikuss
schwarz_bill_kaulitz
bill_germany16
kaulitz_tokio_bill
llunaticuss
th_ich_bill
faithles_teenager
tokiohotel_bill_kaulitz
bill_kaulitz
bkaulitz2002
bill_tokio_kaulitz
bill_the_funny_magnet
kaulitz_twins

unaticuss_since_1989
bill_kaulitz2006
billkaulitz_th89
kaulitz_bill
bill_th89
mecki_4_all_my_fans
faithlees_teenager
sad_bill_tokio
bill_schrei
drinny_89
bill_the_funny_magnet
bill_the_sad_one
billy_und_tommy
tokioh_bill
monet_du_tag89
tom_best89
tomkaulitz16
hy i have some fake id's to and many
i_am_bill_thereal
billkaulitz
billtom_89
kaulitz_byll
kaulitzz_tom
itsmeasimpleboynamedbillk
simply_me_bill
tokioh_tom
tom_kaulitz_th_tom
tom_magnetic_star
bkaulitz2002(

tom_kaulitz
tom_kaulitz89

tom_love_girls

kaulitz_byll

tom_kaulitz_tom
ich_bin_mit_mich
amerikef
bill_kaulitz_de
tokiohotel_bill_kaulitz

bill_kaulitz2006

billkaulitz_m89

tkaulitz
tokio_hotel_kaulitz_tom
tom_kaulitz16

tom_th_tom

scary_song_one, bill_kaulitz81, amerikef, kaulitzbill_th, bill_tom_kaulitz1989,

bill_tom_kaulitz2006, kaulitz_t0m_m3, tom_kaulitz4

bill_kaulitz_4_al

Tom_kaulitzzz

k_a_u_l_i_t_z Bill

kaulitz_byll

simply_me_bill89
ich_bill89
kaulitz_tokio_bill
kaulitz_bill_th2006
th_ich_bill
schwarz_bill_kaulitz
ich_nene_mecki
bill_tokio_kaulitz
monet_du_tag89

bill_kaulitz_th12
bill_the_funny_magnet
kaulitz_byll
billkaulitzleb_die_moment
bill_tomkaulitz_1989

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am id-ul lui bill.matusa mea lucreaza la popcorn germania si mi-a facut rost.eu vi-l dau dar sa nu spuneti de la cine il aveti...pls! mi-a dat web si este foarte sweet.love strucklove strucklove struck.mrg,id-ul este bill.scream

| FloRyX002 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da cum sa nu eu l-am vazut pe michael jackson

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bill_devilish1989

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am id lui bill kaulitz way_bill_key

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bi_nena89_ll

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Here_4_all_my_fans asta e al lui tom nu stiu pe al lui bill

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aidiu lui bill este bill_sg_tom

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna fetelor...Eu am id lui Bill si Tom...cine vrea id lor ma poate contacta pe id meu de mess: immergut_billyciouss si unmoglichen_liebbe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da il am ns sigur care este dar iti dau mai multe:kaulitztwins89,,, bill_ich,, ori bill_kaulitz sau...cam atat si eu am cautat si am gasit ceva.cu placere!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Billme89_kaulitz
bill kaulitz
lunatikuss
schwarz_bill_kaulitz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostii,,, niciunul din astea nu sunt,,, eu am vb cu el la telefon, mi-a dat web si m-am si vazut cu el,,, si nici nu-l spun,,, nu-mi pasa daca ziceti ca inventez,,, problema voastra,,, si app,,, bill nu are id-uri din astea cu scream, devil si toate porcariile,, toate asta au aparut din cauza ca el isi face unghiile cu negru si alb, se machiaza si isi face parul timp de 2 ore cu fixativ,,, el face asa doar pentru ca n-are cum altfel sa-si exprime ce simte, cateodata, in afara de a scrie versuri si vorbi cu prieteniiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai.toate id'urile astea sunt false
eu il am pe cel realtongue
prietena mea ii cunoaste pe cei din TH:X:X:Xmi-a dat adresele lor reale si am vb cu Bill si Tomtongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu ma credeti ca le am...da' ce'mi pasa daca ma credeti sau nu...

| PisiCory a răspuns:

Sunteti proaste sau ce? nu are si gata. oricum sunteti indragostite dupa un tip macheat si imbracat ca Lady Gaga...bill kaulitz: un biet copilash enervant care stie sa vorbeasca 100 de ani si sa mulga vaci... app laughing si vrea sa se faca cioban

| Andreea_1718 a răspuns:

Bill.kaulitzofficial@rockermail.com e pe bune, mi-a dat si web:X:X:Xlove struck

| Dragan_Adin_1968 a răspuns:

Hallo ist Bill Kaulitz cam ich auf dieser Seite habe ich keine Zeit gehabt, wenn Sie mir diese Nummer 00123334556 anrufen möchten

| Dragan_Adin_1968 a răspuns:

Hallo ich bin Bill Kaulitz meine ID:Bill-_Kaultitz-BH