| andr33utza12 a întrebat:

as avea nevoie de niste sfaturi..am fost impreuna cu un baiat o luna si ceva si ne-am despartit pentru ca nu mai era ca inainte..insa a trecut doua saptamani si tot ma gandesc la el si il vreau inapoi chiar daca i-am cerut eu sa ne despartim. cine vrea sa discutam pe subiectul asta poate sa imi lase id. :*

Răspuns Câştigător
| Deny1333 a răspuns:

Ar trebui să te gândeşti dacă lucrurile nu mai erau la fel din vina ta sau din vina lui.
Dacă cel care îşi schimbase atitudinea era el, atunci decizia ta a fost ok. Dacă a fost invers, ar fi bine să începi prin a-ţi cere scuze că ai renunţat aşa uşor şi să-ţi repari greşelile.
Oricum, peste o lună de relaţie vei trece uşor, nu înseamnă nimic.

3 răspunsuri:
| Memecy a răspuns:

"Nu-mi da sfaturi pot gresi si singur" Kant happy
Ce mana omului dezleaga tot mana omului poate lega.

| ℓαυяα a răspuns:

Daca dupa o luna relatia nu mai mergea, ce sanse crezi ca are acum sa mearga? parerea mea, nu mai incerca happy

| AdrianDihoricescu a răspuns:

laughing))))))))))))))) Dupa o lună şi ceva. nu mai era ca înainte... cu... doua zile? laughing