| Atât_Lalii_1996 a întrebat:

De fapt, am nevoie de niste sfaturi. Am fost impreuna cu un baiat si azi faceam o luna. De fapt, de prin luna decembrie tot ne certam, ne impacam etc. Am o prietena care a plecat recent in strainatate si el a fost indragostit de ea, dar spune ca nu o mai iubeste. Noi ne-am despartit alaltaieri. Adica, exact inainte sa ma despart eu de el, s-a despartit de el de mine. Ne certam in fiecare zi, dar chestia e ca eu aveam parola ei si am vazut ca el ii spunea "frumusico" " abia astept sa vi, mi-e dor de tine" ii trimitea pupici, inimioare. In seara in care ne-am despartit mi-a cerut sa ne impacam, dar i-am spus ca nu. Inca ne spunem ca ne iubim, dar eu nu vreau sa mai fiu impreuna cu el, dar nici nu il pot uita. Il iubesc mult si plang in fiecare seara. Ma puteti ajuta va rog cu niste sfaturi? Ce sa fac? inainte spunea ca ma iubeste prea mult ca sa ma piarda, ca nu ar vrea sa ne despartim niciodata. As vrea sa ma impac cu el, dar la urma urmei nu vreau sa pic proasta lui...

4 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

El te vrea pentru savarina si tu accepti situatia asta. Sunteti la fel de vinovati amandoi. In primele luni trebuie sa fie totul foarte bine. Daca voi va certati atunci luati-o in directii diferite.

| Crisk a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa discutati deschis, ca la urma sa nu se considere ca unu a fost prost si ca alt si-a batut joc.
Oricum incercarea gresh nu are, si cel mai bine ar fi sa va intilniti si sa vorbiti si sa luati o decizie impreun!
Oricum, bafta!

| alex13king a răspuns:

Mai da-i o sansa si daca mai face da-l draq, mai sunt baieti pe lume.

| Arcadius30 a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa faci in felul urmatur: Uita-l cand el spunea ca tine la tine erau doar dulcegarii el defap dorea ceva de la tine avea el un motiv ceva am mai vazut eu dastia...sarlatani cu doua fete...
Inca odata iti spun uita-l daca te iubea cu adevarat nu ar fi facut ceea ce a facut asa ca cel mai bine e sa-ti gasesti pe cineva care sa te iubeasca cu adevarat. Sper ca te-am ajutat big grin