| georgelannaa a întrebat:

As avea si eu o intrebare big grin. Eu am parul foarte crethappy si vreau sa imi cumpar placa. Am auzit ca cele de la remington sunt foarte bune.Si din cate am vazut pe google sunt de mai multe tipuristraight face. Imi puteti spune si mie care e cea mai buna pentru parul cret: Remington S8102 Wet2Straight Placa de intins parul, # Remington S1052 Sleek & Curl Placa de intins parul...Sau sa inteleg cu cat e mai scumpa e mai buna raised eyebrows?

5 răspunsuri:
| ramona_1444 a răspuns:

Uite dupa mine toate sunt la fel. la minte daca vreau sa mi se pastreze parul drept mai mult timp cand il indrept trebuie sa fie proaspat spalat (in niciun caz ud ci uscat) si sa iau suvite subtiri.

| mihaelutzamy a răspuns:

Da, cu cat e mai scumpa e mai buna

| zuly a răspuns:

Da, cam asa sunt placile - cu cat mai scumpe, cu atat mai bune. Si eu am parul foarte nesuferit, nu ma inteleg mai deloc cu el. Dar am o prietena care lucreaza intr-un salon si mi-a recomandat placa Vitek VT-1333 BK ELIZABETH. Mi-am cumparat-o si sunt frt multumita de ea.Si nici nu este foarte scumpa.
Bafta!

| michy a răspuns:

Eu am de la philips si e f buna

| bety a răspuns:

Daca magazinul este foarte bun si are clienti sigur ca si pretul va fi pe masura. daca pretul este prea mare nu o sa aiba clienti. ai dreptate cand spui ca e mai scumpa si mai buna. orienteaza`te si dupa banii care ii ai si cumpara`ti una mai buna ca sa te tina mai mult. (sper ca raspunsul meu la intrebarea ta sa iti fie de folos)