| Roxu a întrebat:

Buna! As avea si eu o intrebare, de ce s-a infiintat "comunitatea" emo, cine a infiintat-o si cu ce scop?

Răspuns Câştigător
| Ralux a răspuns:

De ce: Pentru a exista mai multa prostie omeneasca in lume.
Cine:Un copil frustat cu ganduri de sinucidere.
Cu ce scop:Cu scopul de a exista mai putini oameni pe pamant si mai multa tristete, gandire negativa si singuratate.

5 răspunsuri:
| okei a răspuns:

E inventata pentru tinerii macelari, recruti ca sa nu omoare bietele animale straight face Sa inventat acum 5 milioane de ani pe cand dinozaurii isi taiatu gatu cu, crengi de copaci sad

| Cristiano_4083 a răspuns:

Sunt de acord cu stelutsamouvhee hee

| Deer a răspuns:

Mnah mai bine nu zic nimic rolling on the floor

| ullyse a răspuns:

Comunitatea emo s-a infiintat din plictiseala si prea mult spatiu in creier, ceea ce inseamna a fi emo de fapt. Scopul ar fi sa nu se simta singuri in idiotenie si sa mearga toti la spital cand va incepe sa doara prostia.

| alexboy a răspuns:

Eu cred pentru ca sa nu se certe cu cei normali sa infiintat societatea sa vb cu cei ca ei