| anonim_4396 a întrebat:

as dori niste nume mai moderne pentru facebook. dupa cum vedeti ma cheama georgiana dar nu trebuie neaparat sa apara numele poate fi ceva de genul "sweet angel". va rog mult. dau fundita plus vot:*

1 răspuns:
| MyGuardianAngel a răspuns:

Incearca si tu '' dark angel'', '' beautifull angel'', '' guardian angel'', '' sleeping angel'', '' falen angel'', ''colorfull lollipop'', ''demon heart'', ''black heart'', '' sweet mermaid'', ''sad butterfly'', ''white mermaid'', etc. Mai multe nu prea stiu, dar sper ca ti-am fost de ajutor.