| artista96 a întrebat:

as dori niste statusuri sau mesaje pentru terminarea clasei a8a happyhappy
multumesc kiss.

Răspuns Câştigător
| anonima15 a răspuns:

Trecut au ore, zile, ani...
si vor mai trece`n goana
si nu putem sa zicem iar.
"ne revedem la toamna"

s`au presarat frunze de tei...
pe drumul lung de tara...
se duc si nu se mai intorc...
frumosii anii de generala

1 răspuns:
| Ea_6038 a răspuns:

Orice om trebuia sa caute paceaa, atata timp cat are speranta de a o obtine.Mult succes`!
Sun clipe-n viata ce nu se uita niciodata,pentru aceste clipe merita sa traim
Viata trebuie luata asa cum vine,sa stii numai sa compensezi neplacerile si greul cu tot ceea ce este bun si frumos. Bafta
Fiecare om are mai multe calitati decat crede,dar numai succesul le pune in valoare.
Multe uita omu-n lume, Multe am uitat si eu, Dar sa te uit pe tine mise pare greu! Mult succes in continuare
Doresc ca-n drumul vietii tale sa urci treptele fericirii dar pe calea ce vei merge sa infloreasca trandafirii
Iti trimit o amintire din dulcea mea iubire si un dar mai infocat sa nu crezi ca te-am uitat

Sper ca sunt bune :*