| COLAduceladependenţăăăă a întrebat:

As dori o compunere cu titlul " Responsabilitatea de a fi un iresponsabil ". Trebuie sa fie amuzanta big grin. Si nu vreau expresii de genul 'tu nu stii sa-ti faci temele?". Fundaa + votwinking.

1 răspuns:
| Tomitzza a răspuns:

Pai:Eu sunt un baiat si la scoala am jucat adevar si provocare si ghici ce provocare am primit:sa am responsabilitatea de a fi iresponsabil.Eu nu prea am inteles ce trebuie sa fac, dar, pana la urama mi-am dat seama.
A doua zi, am inceput cu provocare, facand numai nebunii:dupa ce mancam spargeam farfuria, stropeam cu apa prin bucatarie, i-am dat drumul cainelui din lant etc.Pana ce mama si-a dat seama ca ceva e neinregula cu mine si m-a luat la intrebari.
Eabig grine ce ai facut toate astea?
Eu:NU STIU'DEASTEA!
Ea:Hai nu mai fii obraznic si spune adevarul
Eu:NU STIU'DEASTEA!
Ea:Bine, vad ca nu vrei sa vorbim.Amplecat la serviviu. Poate diseara o sa vorbim
Pleca si dupa eu merg la scoala si le povestesc colegilor. Ei, evident se pun pe jos de ras.Insa,mi-am dat seama ca a fost doar un vis frumos.