| lore23 a întrebat:

As dori o parere din partea baietilor.Va plac fetele scunde sau inaltethinking e un dezavantaj sa fii mica de inaltime?big grin

Răspuns Câştigător
| koby a răspuns:

Fiind inalt as zice ca le prefer pe cele inalte dar nu as refuza o fata mai mica de inaltime si sa nu fie grasalaughing, sa arate bine si sa fie brunetalove struck si mai conteaza si ce este in interiorhappy

4 răspunsuri:
| unione a răspuns:

Scunde, scunde, pentru. ca si eu sunt mai mic de inaltime

| mikilooooooooo a răspuns:

Fetele scunde arata mereu mai bine ca cele inalte...( Spun eu )
iar la cele inalte conteaza foarte mult sa aiba picioare frumoase ^^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff.crying si eu sunt fata.

si sunt mik.am 1. 60 l 16 anisad

si da ii un dezavantaj. ii mai bine sa fi inalta

mi-as da formele (sanii si fundul laudati d toata lumeabig grin ) pentru o inaltime decentacrying asa as parea si mai slaba.am 51 d kg.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff.crying si eu sunt fata.

si sunt mik.am 1.60 l 16 anisad

si da ii un dezavantaj. ii mai bine sa fi inalta

mi-as da formele (sanii si fundul laudati d toata lumeabig grin ) pentru o inaltime decentacrying asa as parea si mai slaba.am 51 d kg.