| anonim_4396 a întrebat:

Mi-ar place sa devin reprezentant oriflame. Cine ma poate ajuta?

5 răspunsuri:
| myself405 a răspuns:

Buna, intra aici si completeaza formularul de inscriere si te sun eu imediat sa discutam. Suntem cea mai buna echipa in care te poti inscrie. Te invatam totul despre cum sa faci bani si ai si un concurs pe site-ul nostru. Am foarte multe fete de varsta ta care se descurca excelent, mai ales pe timpul scolii.
http://inscriereorif.no-ip.org/formular%20inscriere%20oriflame.html

Astept sa completezi si ne auzim:D

| Lara123 a răspuns (pentru myself405):

Buna! Inainte sa completez formularul am cateva intrebari: E obligatoriu sa comand in fiecare campanie? Exista vreo taxa de inscriere? Cataloagele se platesc? Cum se face comanda? O pot primi prin posta? Daca da, cam cat trebuie platit? In termen de cate zile pot plati factura, si unde? Multumesc!

| myself405 a răspuns (pentru Lara123):

Buna, nu e obligatoriu sa comanzi in fiecare campanie. nu e ca la avon. Nu este taxa de inscriere, comanda o facem impreuna online sau imi dai codurile prin telefon. Comanda o poti primi la usa pentru doar 7 lei sau la sediu pentru 0 lei adica gratuit. Factura se plateste in 18 zile la posta, sediu, paypoint, BankPost. etc.

| VrajitorulMaleficRevine6666 a răspuns:

Pot eu dar trebuie sa pui un plic la posta pe numele Rapciuc Radu Mihai in care sa pui 2 bile de cauciuc si o pana de vultur. A doua zi vei fi reprezentant oriflame. FUNDA!

| AdelaSchiman a răspuns:

Buna Lara. In cazul i9n care nu ti-ai gasit inca sponsor, am sa iti spun ce pot eu sa iti ofer mai mult? Castigul pe care il poti avea il ai cu oricine, caci oriflame-ul plateste la fel pe oricare distribuitor. Eu te pot inscrie in echipa celei ce este nr 1 in vanzari la ora actuala in Romania si anume Luminita Mirescu. Lucrand cu ea mi-am dat seama ca cu cat ai un model mai bun si persoane de la cine invata cu atat poti urca mai mult. Succes!