| NoOne18 a întrebat:

as dori sa imi dati site-urii cu : margele,cheite de la lant, viele falsa subtire pentru geci din piele, manusi etc.(mi sa rup o parte), tinte, lant cu cheita dar fara medalion(simplu), medalioane din plastic si metal nepretios, dar toate la un pret bun, vreau sa imi personalizez unele lucruri si sa imi repar unele lucruri.

1 răspuns:
| IsabelaIssa a răspuns:

Intra pe www.Breslo.ro acolo gasesti de toate. Dar inainte sa comanzi sa citesti politica magazinului. Tocmai am vazut la tv ca la cumparaturile de pe net ai voie sa returnezi marfa in 10 zile, si am gasit la politica unui magazin ca nu se returneaza marfa. Deci ai grija sa te informezi bine inainte de a face o comanda.