| NoOne18 a întrebat:

Unde pot cumpara piele falsa subtire pentru haine manusi etc? catelul mi-a luat o manusa si mia rontait un deget, si vreau doar sa il repar. Deci de unde iau piele falsa subtire si la un pret ieftin? P.s perechea de manusi era preferata mea!

1 răspuns:
| VadTot a răspuns:

Buna. Daca locuiesti in Bucuresti.Astfel de material poti gasi in magazinul Bucur obor! mi e greu sa ti spun exact unde intrebi si tu acolo odata ce ai intrat. ok>? Succes!