| Iulik32 a întrebat:

Buna as dori sa-mi cumpar un samsung galaxy s 2 16 GB la abonamentul vodafone 1000 dar nu stiu cat este pretul cand am intrat pe site nu imi arata decat pretul initial de 2000 lei si nu poate sa fie atat. Imi puteti spune cam cat m-ar costa? funditahappy

1 răspuns:
| yrynica a răspuns:

Nu stiu, dar iti recomand sa nu-ti iei abonament pentru. ca platesti mai mult decat pretul adevarat al telefonului si e tare costisitor.
Dar daca ai bani, te poti duce intr-un magazin pentru mai multe informatii.
Sper ca te-am ajutat.