| EusebiuG a întrebat:

As dori sa imi cumpar un Samsung galaxy S4 de la Vodafone, dar la ei pe site nu e. Il gasesc la reprezentati? Sau se poate cumpara si pe comanda de la ei? vreau neaparat de la ei, pentru ca imi reinnoiesc contractul.

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Nu te scuteste cu nici-un ban happy Acum un an si jumatate am vrut sa imi cumpar iPhone 5S de la ei si imi faceau oferte sa imi maresc abonamentul la 260 lei lunar si il cumparam cu 2450 lei (am abonament la Vodafone de 12-13 ani si nu mi-au facut nici-o oferta speciala). Dupa doua luni l-am cumparat de la eMAG cu 2200 lei fara nici-un abonament. Deci iesi mai usor daca ti-l cumperi de la eMAG

Samsung Galaxy S4 nu mai e de mult in stocul de la Vodafone... multe persoane au intrebat de acest telefon daca mai revine in stoc si nu a mai revenit din 2014.

2 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Am inteles, dar totusi iesi mult mai ieftin daca il cumperi de la eMAG. Cei de la Vodafone il dau scump. La eMAG a ajuns sa fie 1430 lei pe cand cei de la Vodafone il dau intre 1650 - 1800 lei.

Momentan la Vodafone nici nu mai este in stoc si nu va mai reveni curand in stoc.

| EusebiuG explică (pentru RareşTPUro):

Ma gandeam, daca il iau de la ei la abonament pe 2 ani, mai scutesc ceva bani. In septembrie aveam de gand sa-l cumpar, nu revine in stoc pana atunci?

| RareşTPUro a răspuns (pentru EusebiuG):

Nu te scuteste cu nici-un ban happy Acum un an si jumatate am vrut sa imi cumpar iPhone 5S de la ei si imi faceau oferte sa imi maresc abonamentul la 260 lei lunar si il cumparam cu 2450 lei (am abonament la Vodafone de 12-13 ani si nu mi-au facut nici-o oferta speciala). Dupa doua luni l-am cumparat de la eMAG cu 2200 lei fara nici-un abonament. Deci iesi mai usor daca ti-l cumperi de la eMAG

Samsung Galaxy S4 nu mai e de mult in stocul de la Vodafone... multe persoane au intrebat de acest telefon daca mai revine in stoc si nu a mai revenit din 2014.