| alexaionut a întrebat:

As dori sa stiu si eu ce fac in orele de practica la liceul economic de turism? Am profil economic. Oare e bun liceul asta? Vreau raspunsuri clare. :*

3 răspunsuri:
| MrAlex a răspuns:

Daca am retinut bine de la prietenii...te duce profu in magazinele mari, gen: carrefour, kaufland si ce va pune pe acolo sa faceti! kiss

| alexaionut explică (pentru MrAlex):

Multumesc pentru raspuns:*

| Madysss a răspuns:

Nu deci. eu sunt in colegiul economic viilor la turism si alimentatie te invata sa faci mancare si dpa scoala dupa ce termini clasa o sa faci practica la resaurant. clasele de la comert merg in magazinele mari uite eu a 9 a am facut in mega image si in a 10 a am fact in selgros sunt bune licee economice dar au niste profesori sa te f*** pe ei ac sunt unii foarte rai :* sper ca ti-am fost de folos o zii placuta iti dorec in continuare