| Xuick13 a întrebat:

as dori sa stiu si eu ce motoare ( motorete nu scutere) se pot conduce de la 16 ani. As dori sa stiu in ce consta probele, sala si traseu. Sala este mai usoara la varsta de 16 ani, este vreo diferenta ca la 18. sau tot aceiasi carte este de invatat? Daca se poate un link cu motorete de 16 anii bune de pe okazii, mercador ce preferati, forumuri,poze, orice. Preferabil si cu un pret ceva, second -hand sa fie.

1 răspuns:
| Cristina_Neacsu_1994 a răspuns:

Eu stiam ca nu se mai poate de la 16 ani! eu am un moped piagio vespa insa sa stii ca acum si la astea iti trebuie sa ai tot ca la o masina adica asigurare, itp, etc., oricum cred ca trebuie sa fie cava cu motor foarte mic...