| YoAlLeKcS a întrebat:

Sall, de curad m-am decis ce telefon ar fi bun de cuparat, dar vreau parerea voastra! Ce spuneti Allview P5 merita luat, vreau sa stiu pareri mai ales de la cei care il au! FUNDA

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

SUPER bun ( dpdv tehnic ) şi ieftin la 1000 lei.

Vezi detaliile la :
http://www.allview.ro/......descriere/

http://www.allview.ro/......cificatii/

Totuşi, nu este unul de marcă renumită...

| YoAlLeKcS explică (pentru bursuc001):

Da pai asta este o problema ca nu vreau sa se strice din prima zi

| bursuc001 a răspuns (pentru YoAlLeKcS):

Păi, n-aş putea să spun cât va "ţine", oricum e marfă chinezească...

Totuşi, încă n-am întâlnit postări în care să spună că au avut probleme cu el - cu toate că mai este timp...

| YoAlLeKcS explică (pentru bursuc001):

Marfa chinezareasca da da este asamblat sau facut nu mai stiu cum in Romania

| bursuc001 a răspuns (pentru YoAlLeKcS):

E asamblat în China şi ambalat în România, eu cel puţin aşa ştiu...