| anonim_4396 a întrebat:

Bunahappy.
As dori si eu niste status'uri despre zambete false, viata, prieteni.pls:d
>Fundita!big grin

1 răspuns:
| Diaa1 a răspuns:

Friends happy
*Prietenii adevarati sunt ingeri, chiar daca au uitat sa zboare…
*Un prieten adevarat e greu de gasit, si mai greu de parasit si imposibil de uitat. (True friends are hard to find, harder to leave and impossible to forget.)
*Un prieten adevarat e acela care iti accepta trecutul, te sprijina in prezent si te incurajeaza in viitor. (A friend is someone who accepts your past, supports your present and encourages your future.)
*O prietenie care ia sfarsit n-a existat de fapt. (A friendship that can end, never really began.)