| ZambeskDinNouAcum a întrebat:

Buna as dori si eu sa imi spune-ti cateva melodii triste de dragoste. ceva de despartiri fortate.etc.dar sa fie ceva care sa ma faca sa plang!cryingcryingcryingcrying...si as mai dori daca se poate sa imi spune-ti cum pot sa uit prima iubire cryingcryingcrying...simt ca mooooooooooooooorsadcryingsadcryingsadcrying

4 răspunsuri:
| Shagun a răspuns:

Alb Negru - Amintiri
http://www.youtube.com/watch?v=_mdldq9Rarc&feature=related

Nu il vei uita niciodata. El va fi un etalon. Ii vei compara pe toti cu el. Ai putea sa iti zici ca esti mai buna decat el sau sa gasesti un baiat mult mai bun dar o sa fie cam greu in perioada asta.
Bafta :*

| bublegum a răspuns:

Close to you-dj alligator
drama a doi tineri
real love-massari

incearca sa nu te mai gandesti la aceea persoana distrageti atentia de la orice lucru ce are legatura cu el. fa o schimbare in viata ta ( schimba ceva la fizic.sau apucate de vreun sport)
sincer altunva nu cred ca ai putea uita o iubire
dar daca sunteti facuti unu pentru altu candva acolo sus va va impacasad

| babyliciousalexaa a răspuns:

C.I.A - Unde e ea
Christina Aguilera-You lost me
3DoorsDown -Here without you
The Fray-Heartless
The Fray-Never
3DoorsDown-Landing in Londra
Praf in Ochii-In mintea mea \ O mie de ganduri\Peste sufletul meu
Beyonce-Best thing you never had
siontelle-Impossible
Kelly Clarkson-Alreadygone
Jay Sean - Cry \ I`m gone \ Used to love her
Justin Bieber -That siould be me
Mario-How do I breathe \How could you
Ne-Yo - Mad

| Blueee a răspuns:

Saving Jane- come down to me
Samanta Mumbo- wish upon a star
3SE feat Andreea Balan- un vis frumos

Dar de ce sa plangi cand poti sa razi? Nu are rost sa suferi pentru nimeni...