| Anapoda a întrebat:

As dori si eu sa stiu cum se sterge un profil TPU. Dau funda inainte de al stergewinking ca doar pentru asta se si raspunde la intrebari pe aici nu?tongue

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

La ora actuala, site-ul TPU.ro nu are implementata functia de stergere a contului, insa daca ti mortis sa-ti stergi contul, va trebui sa vorbesti cu adminii acestui site.
O zi buna! happy

2 răspunsuri:
| mistakeofyourlife a răspuns:

Poti cere sa ti se stearga contul la contact, in coltul din dreapta, sus. dar sper sa te razgandesti. kiss

| CristinaKriss a răspuns:

Dai pe Logout