| prettyselena11 a întrebat:

as dori si eu statusuri despre prietenie falsa intre fete... adica sa o jignesc putin si sa isi dea seama despre cine este vorba fara sa ii mentionez numele.

Răspuns Câştigător
| SomeoneReal a răspuns:

"Nu am stiu ca prietenia= minciuna, barfe si certuri" "Am fost amandoua la bine, si acum cand este greu, tu pleci din sufletul meu!" "Am invatat ca indiferent cat de mult sufar, tu nu te vei opri in loc pentru durerea mea" "Raman impacata cu gandul ca intr-o zi o sa-ti vina randul" "Acum are rost: Cand esti bun esti luat de prost!"
Succes!big grin

| prettyselena11 explică (pentru SomeoneReal):

Dar te rog daca poti sa imi dai mai multebig grin te rog eu muult

| SomeoneReal a răspuns (pentru prettyselena11):

Cauta pe internet statusuri triste despre tradatori.o sa gasesti acolo.big grin