| kermit a întrebat:

happy

As dori si eu un job pe perioada vacantei am 14 ani (in Bucuresti).

Part-time.sa impart flyere, sau sa lipesc afise, sa livrez cataloage etc.

Va rog ajutati-ma... dati-mi niste contacte sau siteuri unde as putea sa ma angajez

Multumesc!happy

Răspuns Câştigător
| Mady_8886 a răspuns:

Nu pot sa iti recomand pe cineva anume.Dar poti incerca sa aplici pentru o sluja de genul pe e-jobs sau bestjobs.Trebuie doar putina rabdare sa gasesti sluja potrivita pentru ca sunt destul de multe acolo.Bafta!

1 răspuns:
| TeIubesccc a răspuns:

Mai trebuie sa astepti 2 ani. Si eu am vrut sa ma angajez si mi s`a spus ca de la 16 ani te poti angaja part-time; ))