| KelooKizz a întrebat:

Fac 15 ani pe 9 septembrie si in perioada vacantei de vara as dori sa ma angajez ca distribuitor de fluturase/flyere. Cunoaste cineva pe cineva din Iasi care angajeaza astfel de persoane?

3 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Vezi aici si contacteaza-i :
http://jooble.com.ro/......it-pliante

| Ralllu47 a răspuns:

Salut.
Nu sunt din Iaşi dar poţi să te interesezi la Kaufland. Câteva cunoştinţe au 'lucrat' cu chestii din astea. Le trimiteau pe la blocuri să bage chestiile alea în poştă. Şi din câte ştiu te plătesc la oră. Succes! :*

| Ralllu47 a răspuns:

Salut.
Nu sunt din Iaşi dar poţi să te interesezi la Kaufland. Câteva cunoştinţe au 'lucrat' cu aşa zişi 'fluturaşi'. Îi trimiteau pe la blocuri să bage 'ziarele' alea în poştă. Şi din câte ştiu te plătesc la oră. Succes! :*