| anonim_4396 a întrebat:

Buna,as pune o intrebare doar fetelor:Ce parere aveti despre cum arat doar din poza de profil.Fiti cat mai sincere.

8 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
suparat si ciufulit? cea care cauta frumusetea, nu stie ce e iubirea...asa ca sufletul conteaza cel mai mult...
Sarbatori Pascale cu multa sanatate si dorinte implinitehappy

| Merilynne a răspuns:

Stii, nu doar aspectul conteaza. Conteaza mai mult cum esti cu cei din jur si mai nou, si cat de inteligent esti.
Nu putem sa ne dam cu parerea despre o poza, deoarece deseori pozele nu prea se compara cu persoana din realitate, spun asta pentru ca unii ies naspa in poze si sunt draguti in realitate si invers.
Oricum, e buna poza.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

laughing
Nu de tine râd, ci de întrebarea ta... amuzantă! Te-ai gândit să faci aici un sondaj?

| Iubibilăă a răspuns:

Momentan nu vad poza. Trebuie sa fie aprobata de admini.

| ayosmdk a răspuns:

Nu imi pasa... Nu am judecat niciodata pe cineva dupa aspect fizic.

| AndaDaniela a răspuns:

E destul de OK...Dar expresivitatea fetei e egala cu 0straight face!

| allexya501 a răspuns:

Nu.i rau happy
arati chiar foarte bine.
dar oricum fiecare om si animal in lume asta este unic si are frumusetea sa interioara.
deoarece daca toti oameni ar fi la fel toti ar si gandi la fel iar atunci tot pe planeta ar fi la fel! big grin
Atunci ar fi un haos.
si niciodata sa nu incerci sa te schimbi si sa urmezi comportamentul si dorintele altcuiva pentru ca ale tale nu vor mai exista si oricat ai incerca sa iti recuperezi "unicul" big grin ar fi imposibil.

| Corynna13 a răspuns:

Pari un baiat normal, cu o privire intensa as putea spune big grin Pari destul de matur, cu atitudine. Cam atat pot sa zic despre poza happy Insa de multe ori pozele nu reflecta exact cum sunt oamenii in realitate. Dar aici ne referim strict la poza asta, deci am cam spus ce am avut de spus happy