| Skinnar a întrebat:

Intrebare adresata fetelor:Ce parere aveti despre baietii care practica sporturi de contact?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O parere ok, din punctul meu de vedere sunt baieti adevarati

| Azµre a răspuns:

Răspuns din partea prietenei mele:
Sunt băieți ca și toți ceilalți! Nu contează sportul sau activitatea pe care o practică, ci modul pe care îl are în a te iubi!

| AikkoxD a răspuns:

Şi prietenul meu face handbal de câţiva ani, dar asta nu mă face să-l iubesc mai mult sau mai puţin.

| Never4ever a răspuns:

O parere bunawinking

Răspuns utilizator avertizat
| vnvrgvskjdv a răspuns:

Se dezvolta frumos corpul, si muschii pentru o fata par ca sanii mari pentru un baiat, stii, ceva in plus ce te atrage mai mult.E super, si mai bine decat in fata pc sau cu alta de mana.Contiunua ca n-o sa-ti mearga
rau.