| apalipis a întrebat:

As vrea melodia de la reclama cu dalin "lipa lipa cu dalin ne place" sau ceva de genu. unde o pot gasi?

Răspuns Câştigător
| mihu_7979 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=f_21x47KRks&feature=related uite'o. vreau fundo. Oi

7 răspunsuri:
| beautyfull a răspuns:

Pe you tube

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o gasesti pe youtubesadsaddar o vreau si eu cine o are plzz:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as vrea...cryingoffffff am gasit douazeci si ceva de secunde!
stii am gasit cu GUMMY BEAR e tare! imi place! l nebunie ti-e?
si eu as vrea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt logat

| Ionella1992 a răspuns:

Pe site-ul asta http://www.listentoyoutube.com/ dai la Enter YouTube URL: site-ul de pe youtube...cu melodia care o vrei...