| anonim_4396 a întrebat:

as vrea niste statusuri precum acela(nu mi-l aduc aminte bine) si cea mai perfecta are defecte, si cea mai ¨¨rea¨¨ plange, etc ...pentru ´´domnisoarele´´ astea care se cred perfecte dar de fapt nu sunt. Funda si vot

4 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Mda -presupun ca tu esti din categoria aia inteleg :O3!-:Orice finta are o inima, orice ghetar se topeste, omu e predispus greselilor dar se poate schimba -totu e sa ai acorzi o Sansa!

| Alisse a răspuns:

Ai mai auzit de google?

| delia5609 a răspuns (pentru Alisse):

Da dar nu am gasit

| Johnd94 a răspuns:

Daca te sterg pe fata cu un servetel umed, sterg si 90% din frumusetea ta!