| adaanda a întrebat:

As vrea sa devin animatoare dar nu am experienta, as putea sa iau de undeva la o scoala de dans(in Bucuresti)cursuri de dans. daca da unde o gasesc si cum se numeste? Sau stiti cumva cluburi sa angajeze fete fara experienta? (Am aproape 18 ani si nu am "pile"in domeniul asta)

1 răspuns:
| An0nYm0uSe a răspuns:

Daca doresti sa te lansezi in ale modei poate te ajut cu ceva dar va trebui sa te vad happy ID MESS : maryn.barosanu@yahoo.com