| adaanda a întrebat:

Buna am si eu niste curiozitati legate de un
Job foarte cautat mai nou si anume meseria de animatoare.
As vrea niste pareri preferabil de la niste fete care sunt/le-ar place sa devina animatoare,si anume concret cum se desfasoara un casting,cum invata sa danseze, cum reusesc sa se angajeze intr-un club neavand experienta e.t.c

1 răspuns:
| TURCUL0001 a răspuns:

Mai, 1 la mana stiu o tipa care e animatoare, 2 la mana nu te baga in asa ceva, 3 la mana din ce mi-a povestit tipa respeciva nu iti recomad ca de cele mai multe dintre ele patesc lucruri rele ca sa folosesc un termen mai delicat. Sfatul meu: cauta-ti ceva ce iti place si decent.