| DSGline a întrebat:

As vrea sa fa cer sfatul in legatura cu o problema: am un coleg in clasa care ne tot paraste oaare sa-l bat ce ziceti l-am mai batut dar am avut probleme cu dirigintele ce sa fac? Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| äπđÿ a răspuns:

HAHA nu il bate BATETI JOC DE EL SA VEZI CUM SE POTOLESTE laughing e cea mai buna cale asa cu violenta il bati azi maine uita si tot paraste asa daca iti bati joc de el zi de zii laughing) sa vezi ca nu mai paraste iti zic eu ca asa am facut si euwinking

3 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Si eu am specimene de acestia in clasa.Eu ii las in pace nu vreau sa imi fac probleme.Bate-l daca vreirolling on the floor

| JohannaStone a răspuns:

Cel mai bine este sa nu il bagi in seama sau sa incerci sa nu mai faci lucruri rele la care sa te parasca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Intreaba-te de fiecare data cand te paraste:Vreau media scazuta la purtare? din cauza lui? raspunsul e nu, nu rezolvi nimic cu violenta. 2. Discuta cu el sau pur si simplu ferestete de el, evital nu ii mai da ocazie sa te parasca nu il mai lasa sa afle ce nu vrei sa afle.