| vivianaroxana a întrebat:

as vrea sa fac un proiect care sa fie interesant, amuzant si sa nu plictiseasca lumea.dar nu stiu despre ce sa il fac, ma puteti ajuta?big grin

1 răspuns:
| bogdan133 a răspuns:

Pai incearca o tema comuna, o tema ''la moda'' poate un proiect despre vedetele si stilul lor de viata, sau despre manipularea oamenilor prin televizor, vei fi surprinsa cati vor fi interesati, incearca ca la inceput sa adresezi o intrebare gen '' Cati dintre voi ati vrea sa fiti vedete '' si apoi sa demonstrezi faptul ca nu e asa de usor cum pare. acesta este doar 1 exemplu.